poslední aktualizace: 20.5.2024 14:29
autor stránek: marektom@centrum.cz

počet přístupů

Vaše dotazy a přání:

05.09.2010 21:38

j.piecuch@seznam.cz
dobrý den všem rybářům a přátelům od vody mam na vas všechny jednu takovou prosbu,komu se doma valí nečinně staré rybařské nářadí např. navijaky české vyroby Roen,Rex Tap a další,nebo jejich součásti,dale staré nepotřebné pruty duralaky bambusaky a první lamináty,taktéž jejich současti tak nevahejte a kontaktujte mne na muj imejl mam rad stare věci a ty rybářské obvzvláštdale shanim stare třpytky plandavky,podberaky nebo staré sitě, staré členske legitimace povolenky ,ryb.listky a všechny doklady co se točí kolem ryb starší fota rybářů s ulovky nebo rybáři na rybách atd. foto naskenuji a vratim nic neni určeno k prodeji prostě ryby jsou muj celoživotní koníček se vším všudy předem dik za jakýkoliv kontak nebo zpravu josef piecuch j.piecuch@ seznam.cz tel 773190916

 
 

Luděk Michejda - CAMMI

30.08.2009 11:24

Zakázková výroba nábytku, realizace interiéru, dodávka dveří a obložkových zárubní včetně montáže. Chotěbuz u Českého Těšína
 
 

Inzerce

23.08.2009 14:02

Vážení, inzerci zasílejte prostřednictvím Kontaktního formuláře na stránce KONTAKTY. Zadávejte, prosím, termín, jak dlouho má být inzerát zveřejněn. Nebudou zveřejněny inzeráty, které jsou v rozporu s platnými právními předpisy a v rozporu s dobrými mravy.


 
 

Dotazy, odpovědi

23.08.2009 14:00

Vyplňte, prosím, kontaktní formulář, na stránce KONTAKT. Dotaz adresujte na příslušnou e-mailovou adresu. Dotazy a odpovědi budou dle potřeby zveřejněny na této stránce.
Máte-li hezké fotografie s rybářskou tématikou a chcete se s veřejností podělit, můžete je poslat na adresu "jednatel", budou zveřejněny.